Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Güncel bilgilerin ve mevzuatların ışığında; dinamik ve alanında uzman olmanın bilinciyle yola çıkan Korur Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, tecrübelerinin yol göstericiliği, kurumsal ve etik yaklaşımlarla hukuki uyuşmazlıkların çözümü ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerin dava, alacak takipleri ve diğer hukuki mercilerdeki işlemleri gerçekleştirilmekte ve bu süreçler öncesinde hukuki ihtilaflardan kaçınmasını sağlayacak konular üzerinde gerekli çalışmalar yürütülmektedir.
Hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra idari işlemlerin analizi de yapılmakta ayrıca yasal takip durumlarında muhtemel sonuçlar ve süreçler hakkında bilgi aktarılmaktadır.

Gerek kurumsal, gerekse bireysel müvekkillerin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak ve saygınlıklarını korumaya yardımcı olmak için hukuki koruma şemsiyesi oluşturarak güven duymaya ihtiyacının bilinciyle hareket etmek temel felsefelerimizdendir.

Korur Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; yeni fikirlere açık, teknolojiyi etkin kullanan, değişimi sürekli takip eden müvekkillerine en hızlı ve doğru bilgiyi, şeffaf ve güvenilir şekilde ulaştırmayı önceliklendirmiş, diğer taraftan müvekkili olan şahıs ve şirketlerin haklarını sonuna kadar savunmayı, sırlarını korumayı ilke edinen bir yapıyı benimsemiştir. Bu amaçla da yüksek sorumluluk bilinciyle etkin ve özgün çözümler üreterek, akılcı yaklaşımlarla en doğru ve stratejik hukuki ve danışmanlık hizmetleri sunmayı amaç edinmiştir.

Korur Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; 2019 yılından itibaren gerek kurumsal gerek bireysel müvekkillerine hukukun her alanında danışmanlık ve avukatlık hizmeti vererek giderek büyümekte; geniş sektör yelpazesi ile İzmir Bayraklı’da faaliyetlerini sürdürmektedir.

2019

Başlangıç

İzmir Bayraklı'da faaliyete başladı.
2022

Halen devam ediyor.